Doktor dhënave Sim Card Rimëkëmbjes

Doktor dhënave Sim Card Rimëkëmbjes

sim restore .com

Sim Card shërim të dhënave
 
Home | Buy Online | Contact us | Support
 
 
Produktet Software
 
Doktor të dhënat Mjekësi Ligjore Software për Pocket PC
Doktor të dhënat Mjekësi Ligjore Software për Pocket PC

Ekstrakte dhe tregon të gjithë informacionin e detajuar e pajisjeve Windows bazuar lëvizshme të dobishme në hetimet mjeko-ligjor.

Më shumë
Rimëkëmbjes të dhënave Memory card Doctor
Rimëkëmbjes të dhënave Memory card Doctor

Shpejt rimëkëmbet dhe riparime të humbur dosjet dhe dosjet nga të gjitha kartat e kujtesës të mëdha markës.

Më shumë
Rimëkëmbjes të dhënave Doctor Professional
Rimëkëmbjes të dhënave Doctor Professional

Efikas dhe i dobishëm për të përdorur të dhënave të rimëkëmbjes software Undelete files humbur pas arsyet e të dhënave të zakonshme humbje nga Hard disk Windows dhe mediat USB.

Më shumë
Doktor dhënave Inspektori Mobile Phone
Doktor dhënave Inspektori Mobile Phone

Ekstrakt dhe tregon të gjitha detajet e përgjithshme informacionin e telefonit tuaj celular në mënyra më e lehtë.

Më shumë
 
 

Doktor dhënave Sim Card Rimëkëmbjes
 

Sim card dhënave mëkëmbjen software

Sim card dhënave mëkëmbjen software

Porosit Tani!
 

Porosit Tani

-------------------------

Processing Secure Rendit Processing Secure Rendit

Avangate, TakeTwo dhe Plimus janë besuar emrat në përpunimin e shumë të sigurtë në internet kartën e kreditit dhe detajet e pagesës proces duke përdorur teknologji të përparuar encryption për të ruajtur të gjitha transaksionet të shikojnë paautorizuar.

 
 
Shkarko versionin e gjyqit
 

Download Demo

---------------------

Link Alternate Download

 
 

 

A keni mesazhet e fshirë aksidentalisht tekst dhe numrat e librit të telefonit nga karta e telefonit tuaj celular GSM SIM dhe doni të merrni humbur kthehet në formën origjinale të dhënat? Rimëkëmbjes të dhënave Doktor Sim Card ofron më të mirë dhe të besueshëm të rimëkëmbjes software SIM kartë që rimëkëmbet humbur, fshihet ose fshirë aksidentalisht mesazhe me tekst, libër numrat adresën e kontaktit dhe informacioneve të tjera kartën SIM në mënyrë të lehtë. Kosto efektive të dhënat e kartës SIM ringjalljes rikthen shërbimeve të telefonisë mobile SIM kartë të tillë si informacion:

 • Mesazhet me tekst (Inbox, Dalje, Draft)
 • Numrat librin e telefonit
 • Dialed fundit dhe fikse numrin e dialed
 • Sim numrin identifikues të ICC-ID
 • SIM IMSI (International Mobile Subscriber Identity) numri i
 • Ofruesi i shërbimeve për kartë Sim emrin
 • Sim vend Rrjeti

Të dhënat e humbura për shkak të:

Cell telefon SIM kartë të dhënat e restaurimit software mbështetje shërim për shkak të:

 • Fshirja aksidentale
 • Korruptuar kartë SIM
 • Përdorimit të pahijshme
 • Sulmi Virus

Features Software:

 • Lehtë të rivendosur mesazhe fshirë aksidentalisht ose të humbur tekst dhe numrat e kontaktit detaje nga telefoni celular kartën SIM.
 • Lehtësimi për nxjerrjen e informacionit të telefonisë mobile të përgjithshme të tilla si emri celular, numrin e modelit sim numrin e IMSI, ofruesi i shërbimit emrin, dialed fundit dhe numër të caktuar dialed, vendndodhjen e rrjetit etj
 • Përballueshme software lehtëson për të gjeneruar raportin e tekstit të SIM kartën shërim informacion për përdorim të mëtejshëm.
 • Dobishme në kërkimin shkencor, agjencitë qeveritare, zbatimin e ligjit dhe analizën e të dhënave mjeko-ligjore.
 • Software përdorues miqësore lehtëson me udhëzues sistematike për të ndihmuar më tej.
 • Ofron friendly user interface magjistar dhe nuk kërkojnë ndonjë aftësi të veçantë për të vepruar të dhënat e kartës SIM software shërim .

Kërkesat e sistemit kompjuterik:

 • Processor
  Class Pentium ose ekuivalent
 • Hapësirë ​​Memory
  128 MB RAM dhe 10 MB hapësirë ​​në disk të lirë

Supported Operimit të Sistemit:

 • Windows 7
 • Windows Vista Editions (Ultimate, Home Premium, Home Basic, Business, Enterprise)
 • Windows XP Editions (Home, Profesional, Tablet PC)
 • Windows Server 2008, Windows 2003 etj
 
 
Doktor të dhënat Mjekësi Ligjore Software për Pocket PC
 

Doktor të dhënat Mjekësi Ligjore Software për Pocket PC ekstrakte dhe jep informacion të detajuar të pajisjeve Windows bazuar lëvizshme që përfshin Pocket PC, PDA dhe pajisje të tjera të ngjashme smart telefon. I softuerëve shkencërisht shqyrton dhe siguron të gjithë informacionin selektive e telefonave Pocket PC celular duke përfshirë fotografi, e bazës së të dhënave të dhënat, detajet e sistemit të regjistrit operativ, kontakti në telefon informacion në formatin raportin e thjeshtuar.

Porosit Tani | Download Demo | Më shumë>>
 
 

Sim karta rivendosur

Sim karta rivendosur

Download demo

Sim lexues letrash me bira
 

Ju lutem mos harroni se ju keni nevojë për USB SIM Card reader (çdo PC / SC Standardet apo Standardet Phoenix Reader bazë) për të përdorur software tonë për të shërohen të dhënave nga karta SIM. Nëse ju nuk jeni në gjendje për të gjetur ndonjë lexues përputhje kartës SIM, Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni për të marrë informacion të prodhuesve, të cilët mund të bëjë atë në dispozicion për ju në kohë shumë të shkurtër.

Kliko këtu për të na dërgoni kërkesën tuaj për prodhuesit në përputhje USB lexues letrash me bira.

 
 

Fituar çmimin software

Metodat e pagesës

English English German German French French Italian Italian Spanish Spanish Portuguese Portuguese Chinese(Simplified) Chinese(Simplified) Chinese(Traditional) Chinese(Traditional)
Dutch Dutch Greek Greek Korean Korean Russian Russian Japanese Japanese Swedish Swedish Other Languages Translation Powered by Google
 
  Home | Buy Online | Contact us | Support | Sitemap | Privacy Policy